Aktualności
Aktualności

Aktualności

Intensywny marzec i kwiecień dla trzeciego semestru APM
Intensywny marzec i kwiecień dla trzeciego semestru APM

Dwa pierwsze miesiące trzeciego semestru były dla studentów II roku Animal Production Management bogate w zajęcia praktyczne i spotkania z zagranicznymi naukowcami.

czytaj więcej
Zaproszenie do złożenia ofert praktyk dla studentów APM

Zapraszamy pracodawców do złożenia ofert realizacji 160-godzinnych praktyk zawodowych dla studentów Animal Production Management w dowolnym terminie.

czytaj więcej
Zapytanie o ofertę - prowadzenie zajęć praktycznych na APM cz. 2

Ponownie zapraszamy pracodawców o profilu zawodowym związanym z zootechniką, specjalność Zarządzanie produkcją zwierzęcą (Animal Production Management), do złożenia ofert na prowadzenie zajęć praktycznych dla studentów.

czytaj więcej
Ankieta ewaluacyjna dla studentów III semestru

Zespół projektu zwraca się z prośbą o wypełnienie obowiązkowej ankiety ewaluacyjnej. Czas - do 3 kwietnia 2015 r.

czytaj więcej
Zapytanie o ofertę - prowadzenie zajęć praktycznych na APM

Zapraszamy pracodawców o profilu zawodowym związanym z zootechniką, specjalność Zarządzanie produkcją zwierzęcą (Animal Production Management), do złożenia ofert na prowadzenie zajęć praktycznych dla studentów.

czytaj więcej
Rozpoczęcie zajęć dla studentów I i III semestru APM

Informujemy, że rozpoczęcie zajęć dla obydwu grup specjalności Animal Production Management zaplanowane jest na 9 marca br.

czytaj więcej
Zostań studentem Animal Production Management

Kolejna szansa, by zostać studentem prestiżowej specjalności Animal Production Management na kierunku Zootechnika. Rekrutacja potrwa już tylko kilka dni (do 16.02.2015 r.)! Z|achęcamy przyszłych kandydatów i kandydatki do zapoznania się z naszą ofertą studiów anglojęzycznych.

czytaj więcej
27 stycznia br. - zajęcia praktyczne w berlińskim ZOO
27 stycznia br. - zajęcia praktyczne w berlińskim ZOO

27 stycznia br. studenci Animal Production Management zrealizowali zajęcia praktyczne dotyczące behawioryzmu (Moduł 6 - Ekologia w hodowli zwierząt) w ramach zajęć z dr. Marcinem Góreckim w berlińskim ogrodzie zoologicznym. To najstarszy i jeden z największych ogrodów w Niemczech. Mieszczące się na 35 hektarach zoo, posiadające ponad 20000 zwierząt, to doskonałe miejsce na obserwację i analizę behawioru wielu gatunków stworzeń, umieszczonych w zagrodach stworzonych na wzór ich środowisk naturalnych.

czytaj więcej
Trzydniowy Kurs Korekcji Racic studentów APM
Trzydniowy Kurs Korekcji Racic studentów APM

W dniach 14-16.01.2015 r. magistranci Animal Production Management mieli niesamowitą okazję uczestniczyć w kursie I stopnia w zakresie Korekcji i Pielęgnacji Racic. Zajęcia prowadzone były przez przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jan P. Weihs, a dodatkowym atutem była wizyta p. Leena Douwa - holenderskiego eksperta. Kurs trwał trzy dni i obfitował w bardzo ciekawe zajęcia teoretyczne oraz praktyczne.

GALERIA

Autor: Michalina Kunecka
Studentka II semestru kierunku Animal Production Management

czytaj więcej
Życzenia świąteczne

Z okazji świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia spokoju i wypoczynku w rodzinnym gronie oraz wielu sukcesów i powodzenia w Nowym Roku 2015.

 Informujemy, że w przerwie międzyświątecznej biuro projektu funkcjonuje bez zmian za wyjątkiem 24.12.2014 r.

czytaj więcej
Wyświetlono 1 do 10 (z 25 artykułów) Stron:  1  2  3  [Następna >>] 
Aktualności
Biuro Projektu w Sekcji ds. Funduszy Strukturalnych, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu ul. W ojska Polskiego 28, 60-637 Poznań, tel. 61 846 61 76 projekt strony www.artso.pl